BLAŽEK


Kategória:
MÓDA

Poschodie:
prízemie

Otváracie hodiny:
Pondelok - Nedeľa:
od 9.00 do 21.00 h

Web:
www.blazek.cz

Facebook:
www.facebook.com/blazekpraha

E-mail: nitra@blazek.eu
Tel. č.: 037/3221 241


ukáž na mape >>

<< späť na filter

Módny dom Blažek je významnou českou značkou pánskych odevov. Zameriava sa predovšetkým na vysokú kvalitu, precízne spracovanie a nadštandardné doplnkové služby. Dvakrát do roka uvádza na trh nové kolekcie, ktoré ponúka výhradne vo vlastnej sieti značkových predajní.
V ponuke značky Blažek je zastúpené oblečenie na každú príležitosť - do zamestnania, do spoločnosti i na voľný čas. Okrem oblekov, košieľ, kravát, kabátov a plášťov nájdete v ponuke aj bundy, pulóvre, tričká, džínsy, bielizeň a ďalšie doplnky, a to vrátane ucelenej série obuvi a tašiek.
 
Módny dom Blažek predstavuje novú kolekciu jeseň / zima 2017
Nová kolekcia jeseň / zima 2017 vznikla pod vedením šéfdesignérky Jany Kuťkovej a dizajnérok Veroniky Bobčíkovej a Moniky Štaudovej. Každá z nich prenechala kolekcii svoj vlastný pohľad na pánsky štýl obliekania. Vznikli tak štyri línie odevov určené na najrôznejšie príležitosti. Kolekciu, ktorú definuje čistota tvarov, účelnosť, premyslený dizajn a kvalitné materiály, sme teraz spojili s legendárnym tuzemským bicyklom Favorit. Práve Favorit, ikonický bicykel s bohatou históriou a jasne danou filozofiou, presne definuje našu predstavu o modernom spôsobe mestského života a pohybu. Svojim poslaním v mnohom korešponduje s novou kolekciou Blažek.
 
„Každá naša kolekcia je niečím charakteristická a výnimočná. Naším cieľom je mužom sprostredkovať nadčasové odevy, ktoré medzi ostatnými vyčnievajú vysokou kvalitou materiálov, precíznym spracovaním a originálnym dizajnom,“ vysvetľujú Jana Kuťková a Věra Jakubíčková.
 
„Muži, ktorí zverujú svoj šatník značke Blažek, majú veľa spoločného. Sú úspešní, sebavedomí, poznajú svoje priority a s rozvahou vedia plánovať svoj profesijný i osobný život,“ uzatvárajú dizajnérky.
 

 

kalendár podujatí

Mám záujem dostávať informácie o akciách a podujatiach v Galérii MLYNY Nitra