airmlyny11.07. - 02.08.2017Aktuálne podujatia:
Vitajte na palube AIR MLYNY!
Ľudia sa oddávna snažili pokoriť vzduch a pretekali sa, kto to dokáže ako prvý. Práve pre túto odvekú túžbu človeka pokoriť oblohu a jeho lásku k lietajúcim strojom sme sa rozhodli pripraviť pre vás letnú lahôdku v podobe leteckej výstavy s názvom AIR MLYNY. V dňoch 11.7. – 2.8. 2017 budete mať v Galérii MLYNY jedinečnú možnosť obdivovať svet lietadiel a letísk naživo a v plnej paráde. Medzi vystavenými exponátmi nájdete reálny vetroň, plastové i papierové modely lietadiel ako aj reálne prvky zo skutočných lietadiel.    
Zaujímavosťou budú najnebezpečnejšie letiská sveta a ich miniatúry. A fanúšikov RC modelov iste potešia modely lietadiel na diaľkové ovládanie. 
Navštívte výstavu AIR MLYNY a nechajte sa uniesť vlastnou fantáziou do krajín ešte neprebádaných. Želáme vám príjemný let!
 
Ak ste si leta na Slovensku užili do sýtosti a mali by ste chuť stráviť týždeň s all inclusive službami pri mori, potom máme pre Vás ten správny typ. V Galérii MLYNY sme sa rozhodli spríjemniť Vám leto 250 darčekmi v celkovej hodnote 20.000 eur. Viac informácií TU.

 

kalendár podujatí

Mám záujem dostávať informácie o akciách a podujatiach v Galérii MLYNY Nitra