GALLERY - HUGO BOSS ORANGE • CINQUE • APANAGE


Kategória:
MÓDA

Poschodie:
1. poschodie

Otváracie hodiny:
Pondelok - Nedeľa:
od 9.00 do 21.00 hukáž na mape >>

<< späť na filter

Exkluzívna predajňa s dámskymi a pánskymi odevmi, obuvou a doplnkami. GALLERY vám prináša prémiové značky kvalitných strihov a materiálov. Značkové oblečenie, ktoré je originálne a trendy. Módne kúsky plné precíznosti a kvality. Luxusné značky HUGO BOSS a CINQUE.

 

Kvalifikované poradenstvo, individuálny prístup k zákazníkovi a aktuálne módne kolekcie sú kľúčovými atribútmi, ktoré chce GALLERY svojim zákazníkom ponúknuť. Cieľom GALLERY je aby mal zákazník z každej návštevy v predajni zážitok, aby to bolo miestom, kde sa rád vracia a kde rád nakupuje. Výberom značiek sa snažíme zákazníkom ponúknuť kompletný sortiment dámskeho a pánskeho oblečenia, kvalitu, jedinečnosť a precíznosť.

 

HUGO BOSS
Oblečenie HUGO BOSS ponúka sofistikované, moderné kolekcie zamerané na kvalitu a dizajn. Cieľom značky je vytvárať prémiové kolekcie, jedinečné svojim módnym urban smerom. Značka HUGO BOSS je vhodná pre spontánnych individualistov, ktorí žijú v mestskom prostredí obkolesení neustále meniacimi sa módnymi trendmi.

 

CINQUE
Dámske a pánske oblečenie CINQUE. Kvalitná nemecká značka s talianskym šarmom. CINQUE prenáša do svojich kolekcií najkrajšie aspekty Talianska. Oblečenie je inšpirované mediteránskym prostredím a talianskym životným štýlom, ktorý je vo vnútri vášnivý a emocionálny, navonok jednoduchý a uvoľnený. Oblečenie CINQUE je jedinečné svojimi prepracovanými strihmi a rafinovanými detailmi.

GALLERY FACEBOOKGALLERY INSTAGRAM

 

web:  www.galleryclub.sk

kalendár podujatí

Mám záujem dostávať informácie o akciách a podujatiach v Galérii MLYNY Nitra