Len v Galérii MLYNY Nitra nájdete vždy najnovšie kolekcie a horúce módne novinky svetových módnych značiek pre dospelých, deti a mládež. Najnovšie kolekcie odevov, obuvi, spodnej bielizne, módnych doplnkov, šperkov i bižutérie nájdete v takých renomovaných obchodoch ako sú Bershka, H&M, New Yorker, Intersport, Promod, Lindex, Guess, Gant a mnohé iné.
 
V Galérii MLYNY Nitra nájdete pre našich najmenších nielen najkvalitnejšiu detskú módu, ale i najlepší priestor pre ich zábavu a to v najväčšom detskom kútiku v Nitre pod dozorom kvalifikovaného personálu s príjemnou kaviarňou pre mamičky. Na 2. poschodí Galérie MLYNY nájdete bezplatný interiérový zábavný park s množstvom skvelých atrakcií pre vaše deti. 
 
Najširšiu ponuku jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne nájdete nielen v reštaurácii, ale i v pestrom food courte. Po kvalitnom obede si môžete vybrať z množstva kaviarní so širokým sortimentom dezertov. Reštauračné i kaviarenské zariadenia disponujú i vonkajšími terasami s výhľadom na srdce Nitry. 
 
Len v Galérii MLYNY Nitra môžete svoj voľný čas venovať športu, kráse i zábave. Ponúkame vám  najväčšie a najmodernejšie fitness centrum v Nitre a 8-dráhový bowling vybavený technológiou Brunswick. Využite svoj voľný čas na skrášlenie sa v salóne krásy a najväčšom nitrianskom day-spa Dermacenter. Využite služby salónu Schwarzkopf Proffesional,  v ktorom sa vám postarajú nielen o vaše vlasy, ale aj o vašu pleť a nechty.
 
K príjemným a pohodlným nákupom patria i kvalitné služby. Len v Galérii MLYNY Nitra nájdete pod jednou strechou banky, cestovné kancelárie, poštu, potraviny, optiku, autoumyváreň a.i. Pre vaše pohodlie na vás čaká 1100 parkovacích miest, ktoré sú vám k dispozícii tri hodiny počas dňa zdarma, tak ako aj po 18.-tej hodine, celý deň počas víkendov a štátnych sviatkov.

kalendár podujatí

Mám záujem dostávať informácie o akciách a podujatiach v Galérii MLYNY Nitra