Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás

Otváracie hodiny

  • Po-Ne: 09.00 - 21.00

Kontaktné informácie

037/3221 241
nitra@blazek.eu
www.blazek.cz


Prevádzka sa nachádza na prízemí

Zobraziť na mape centra

Módny dom Blažek je významnou českou značkou pánskych odevov. Zameriava sa predovšetkým na vysokú kvalitu, precízne spracovanie a nadštandardné doplnkové služby. Dvakrát do roka uvádza na trh nové kolekcie, ktoré ponúka výhradne vo vlastnej sieti značkových predajní.

V ponuke značky Blažek je zastúpené oblečenie na každú príležitosť - do zamestnania, do spoločnosti i na voľný čas. Okrem oblekov, košieľ, kravát, kabátov a plášťov nájdete v ponuke aj bundy, pulóvre, tričká, džínsy, bielizeň a ďalšie doplnky, a to vrátane ucelenej série obuvi a tašiek.

Módny dom Blažek predstavuje novú kolekciu jar / leto 2018

Kaktusy, mangovníky, kvetiny... Stredomorie je prehliadkou krásnej a rozmanitej flóry, pôsobivej krajiny, farieb, vôní a úžasnej atmosféry. Práve tam našla designérka Jana Kuťková inšpiráciu pre tvorbu kolekcie jar/leto 2018.

Kampaň k novej kolekcii charakterizuje horúce leto, mesto a pláž. Muž, ktorý je stále na cestách. Nikdy nezostáva na jednom mieste, neustále sa posúva a inšpiruje seba aj svoje okolie. Muž, v ktorom navždy zostáva chlapec. Surfér, čo si oblečie oblek s dokonalým strihom, a napriek tomu z neho naďalej vyžaruje neskrotnosť oceánu, čistá energia a radosť. Práve to sú symboly, ktoré kampaň Travel Journal pre kolekciu Spring/Summer 2018 zachytáva. V novej kolekcii sa muž oblečie na najrôznejšie príležitosti – nezabudnuteľné udalosti, garden party, dôležité business stretnutia i voľný čas. Odevy novej kolekcie reprezentujú precízne strihy, premyslený design a najkvalitnejšie materiály od popredných talianskych výrobcov. Hlavným poslaním je, aby sa muž v odevoch cítil výnimočne, štýlovo a pohodlne.

www.blazek.sk


Podobné obchody