Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
SPÄŤ NA ZOZNAM OBCHODOV

DENIM STYLE HOUSE

  • Móda

Otváracie hodiny

  • Po-Ne: 09.00 - 21.00

Kontaktné informácie


Prevádzka sa nachádza na 2. poschodí

Zobraziť na mape centra

Obchod DENIM STYLE HOUSE je zameraný najmä na denim.

GUESS- dnes je značka Guess celosvetovou a veľmi populárnou značkou. Prvky štýlu Guess znázorňujú originalitu, definovanú veľkým zmyslom pre detail. Značka sa stala symbolom dobrodružného mladého sexi životného štýlu. Ak ste GUESS zákazníčka, tak potom viete, ako vás táto značka pohltí. Je to americký štýl s francúzkou eleganciou. U nás si môžete vybrať kabelky, batohy, peňaženky, opasky, šatky, tričká, mikiny, šaty, športové outfity, šiltovky, rifle a mnoho ďalšieho dámskeho a pánskeho oblečenia.

HATTRIC - je nemecká značka, ktorá je zameraná výlučne pre mužov a široký sortiment nohavíc.

KHUJO - u nás zákazníci nájdu hrejivé zimné kabáty v štýle parky, ktoré sú ozvláštnené kožušinovými goliermi a detailmi, ako sú napríklad nášivky s logom khujo na rukávoch a zadnej strane. U nás nájdete dlhé aj krátke dámske zimné bundy a pánske bombery. S oblečením od KHUJO budete vyzerať vždy trendy.

RAGMAN - ponúka pánske tričká, polokošele, mikiny, svetre, vesty. Všetko pohodlné, moderné a neformálne. RAGMAN to je dobre oblečený muž. Táto nemecká značka, založená v roku 1980, si zakladá na svojej charizme a zákazníkom dáva pocit jedinečného pohodlia a slobody.

CAMP DAVID - pod týmto názvom sa ukrýva legendárna nemecká módna značka, zameraná predovšetkým na mužov. Camp David vsádza na pestrosť, originalitu a hlavne nadčasovosť. Naši zákazníci si u nás môžu vybrať bundy, tričká, polo tričká, košele, mikiny, nohavice, vesty.

MAVI JEANS - je najmä pre mladších a odvážnejších, kde móda stále napreduje. Ako jediná denimová značka z Európy sa presadila v USA a v Kanade.

WRANGLER a LEE - je to široká škála predaja Denimu, kde Wrangler podporuje najmä mužskú populáciu a Lee dámsku populáciu. Tu si zákazník určite nájde svoj strih jeansov.

LEVIS - najznámejšia značka denimu a najmä vychýrené 501, ktoré sú nestarnúcou klasikou. Denim pre všetky vekové kategórie.


Podobné obchody