Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
SPÄŤ NA ZOZNAM OBCHODOV

GALLERY - HUGO BOSS • CINQUE

  • Móda

Otváracie hodiny

  • Po-Ne: 09.00 - 21.00

Kontaktné informácie


Prevádzka sa nachádza na 1. poschodí

Zobraziť na mape centra

Exkluzívna predajňa s dámskymi a pánskymi odevmi, obuvou a doplnkami. GALLERY vám prináša prémiové značky kvalitných strihov a materiálov. Značkové oblečenie, ktoré je originálne a trendy. Módne kúsky plné precíznosti a kvality. Luxusné značky HUGO BOSS a CINQUE.

Kvalifikované poradenstvo, individuálny prístup k zákazníkovi a aktuálne módne kolekcie sú kľúčovými atribútmi, ktoré chce GALLERY svojim zákazníkom ponúknuť. Cieľom GALLERY je aby mal zákazník z každej návštevy v predajni zážitok, aby to bolo miestom, kde sa rád vracia a kde rád nakupuje. Výberom značiek sa snažíme zákazníkom ponúknuť kompletný sortiment dámskeho a pánskeho oblečenia, kvalitu, jedinečnosť a precíznosť.

HUGO BOSS
Oblečenie HUGO BOSS ponúka sofistikované, moderné kolekcie zamerané na kvalitu a dizajn. Cieľom značky je vytvárať prémiové kolekcie, jedinečné svojim módnym urban smerom. Značka HUGO BOSS je vhodná pre spontánnych individualistov, ktorí žijú v mestskom prostredí obkolesení neustále meniacimi sa módnymi trendmi.

CINQUE
Dámske a pánske oblečenie CINQUE. Kvalitná nemecká značka s talianskym šarmom. CINQUE prenáša do svojich kolekcií najkrajšie aspekty Talianska. Oblečenie je inšpirované mediteránskym prostredím a talianskym životným štýlom, ktorý je vo vnútri vášnivý a emocionálny, navonok jednoduchý a uvoľnený. Oblečenie CINQUE je jedinečné svojimi prepracovanými strihmi a rafinovanými detailmi.

GALLERY FACEBOOK ▪ GALLERY INSTAGRAM

web:  www.galleryclub.sk

Podobné obchody