Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
SPÄŤ NA ZOZNAM OBCHODOV

KVL • TIMEOUT • LEE COOPER

  • Móda

Otváracie hodiny

  • Po-Ne: 09.00 - 21.00


Prevádzka sa nachádza na 1. poschodí

Zobraziť na mape centra
Od roku 1908 je Lee Cooper "ľudovou značkou" vo svete módy a najmä vo svete autentického denimu. Britská spoločnosť bola založená v East End of London od Morrisa Coopera a dokázala byť globálnym priekopníkom neformálneho oblečenia, perfektným pre každodenné aktivity a priekopníkom klasického, autentického denimu, ktorý sa identifikuje s Lee Cooperom už viac ako 100 rokov.
Kolekcia sa zameriava na tých, ktorí sa rozhodnú nosiť modely tejto značky, aby vyjadrili svoju osobnosť, cítili sa dobre a odvážili sa byť iní ako ostatní.
KVL by Kenvelo je medzinárodná značka s najrýchlejším rozšírením všetkých športových značiek vo východnej Európe. Jej história sa začala v roku 1989 v Prahe.
Stratégia značky je neustále sa meniť a preto sa v obchodoch KVL by Kenvelo takmer každý deň objavuje nový tovar.
Timeout je medzinárodná značka životného štýlu. Cieľom Timeout je vytvoriť cenovo dostupný životný štýl, ktorý stelesňuje jedinečnú cestu voľného ducha v Kalifornii.
Značka TIMEOUT bola založená v Kalifornii v roku 1973 skupinou mladých dizajnérov, ktorí boli odhodlaní spustiť značku, ktorá by zachytila pozitívny životný štýl Kalifornie.
Sezónne kolekcie Timeout ponúkajú širokú škálu mužského, ženského oblečenia a doplnkov.
DNA Timeout je poskytovať vysokokvalitné produkty za dostupné ceny pre všetkých.
Vyrábame oblečenie pre ľudí, ktorí vyžadujú krátkodobé bežné nosenie a očakávajú najvyššiu kvalitu a prispôsobenie, ktoré ich najlepšie dopĺňa.
 

Podobné obchody