Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
SPÄŤ NA ZOZNAM OBCHODOV

MANUFAKTURA

  • Zdravie, krása a šperky

Otváracie hodiny

  • Po-Ne: 09.00 - 21.00

Kontaktné informácie

+421 917 815 906
jenisova@fr.manufaktura.biz


Prevádzka sa nachádza na prízemí

Zobraziť na mape centra

MANUFAKTURA je unikátny český koncept značkových predajní s vlastnou originálnou a poctivou kozmetikou, predmetmi lokálnej remeselnej výroby a tradičnými českými hračkami.

Sme 100% česká spoločnosť, ktorá sídli v Prahe pri Vltave. Väčšinu kozmetiky značky MANUFAKTURA vyvíjame a vyrábame v areáli bývalého cukrovaru v pražských Čakoviciach. Stojíme si za svojím českým pôvodom a snažíme sa o maximalizáciu českosti vo všetkých smeroch. Spolupracujeme prevažne s domácimi dodávateľmi obalov, výrobkov i služieb, dlhodobo podporujeme malých výrobcov predmetov českých ľudových remesiel a drevených hračiek, ktorým zabezpečujeme pravidelný odbyt. Unikátny sortiment remeselných výrobkov a tradičných hračiek ponúkame v sieti našich predajní Original Czech Tradition, ktoré nájdete v krásnych priestoroch v historickom centre Prahy.

Väčšina našich kozmetických radov tvorí ucelené tipy a recepty pre domáce kúpele, na ktoré je možné premeniť akúkoľvek kúpeľňu. Spomaliť sa, oddýchnuť si, načerpať nové sily a starať sa o svoju krásu. To všetko použitím kvalitnej kozmetiky a kúpeľových doplnkov.

Naša kozmetika je tvorená s láskou a pre radosť. Pri jej tvorbe sa inšpirujeme českou históriou, tradíciou a prírodou. Zakladáme si na poctivej kvalite, lokálnom pôvode výrobkov, surovín (české pivo, víno, karlovarská žriedlová soľ, liečivé byliny a ovocie typické pre české záhrady, sady a lúky), nápaditom dizajne a vysokom obsahu ingrediencií prírodného pôvodu (väčšina prípravkov ich obsahuje 97 - 99,5%). Až na výnimky sú naše výrobky 100% vegan a ako prvá česká firma sme získali jediný medzinárodne uznávaný certifikát Human Cosmetics Standard o netestovaní na zvieratách.

 V Manufakture ctíme tradície, krásy prírody a životné prostredie. Sme aktívni v oblasti ekológie a udržateľného rozvoja. Neustále sa zamýšľame nad otázkami, ako tvoriť, vyrábať aj predávať v rámci zachovania čo najväčšej ohľaduplnosti voči prírode.

Naše predajne Vás očaria svojou jedinečnou atmosférou. Donútia Vás zastaviť sa, obklopia Vás svojou všadeprítomnou vôňou a pripomenú Vám čaro starých čias. Doprajte si pohladenie po duši a navštívte nás. Náš usmievavý a vzdelaný personál sa na Vás bude tešiť.

Podobné obchody