Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
SPÄŤ NA ZOZNAM OBCHODOV

VNÍMAVÉ HRAČKY

  • Deti

Otváracie hodiny

  • Po-Ne: 09.00 - 21.00

Kontaktné informácie

0948 656 942
mlyny@vnimavehracky.sk
www.vnimavehracky.sk


Prevádzka sa nachádza na 2. poschodí

Zobraziť na mape centra
VNÍMAVÉ HRAČKY je koncept predajní prinášajúci kvalitné a zmysluplné hračky na slovenský trh. Už od samotného vzniku sa snažíme prinášať Vám to najlepšie, čo možno vo svete hračiek nájsť. Na Slovensko sme priniesli množstvo kvalitných značiek a noviniek, ktoré sa stali vyhľadávanými a obľúbenými, a už teraz sa tešíme na ďalšie.
Výberové hračky, ktoré bavia Vaše deti, vnímajú ich potreby, pocity a emócie, svojim zameraním prispievajú k správnemu vývinu dieťaťa a rozvoju jeho všestranných schopností. V ponuke vždy nájdete hračky pre bábätká a najmenších, hudobné hračky, hračky zamerané na prírodu a jej pozorovanie, edukačné, vedecké, podnecujúce fantáziu, kreativitu, estetické cítenie, rozvoj sociálnych zručností, pozornosti, ale i mnoho hračiek a doplnkov pre potešenie, zábavu, i pre dospelých. Ponúkame certifikované hračky konzultované s odborníkmi. Vysoký dôraz kladieme na kvalitu, trvácnosť a nezávadnosť materiálov, z ktorých sú hračky vyrobené.
Keďže vieme, že Váš čas je vzácny, pri výbere vhodnej hračky Vám radi pomôžeme a individuálne poradíme.
Súčasťou filozofie obchodu Vnímavé hračky je chápanie nášho životného prostredia ako celku, a preto sa snažíme pracovať tak, aby sme ho zaťažovali čo najmenej.

Podobné obchody