Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás

Nákupy a zábava v centre

Len v OC Mlyny nájdete vždy najnovšie kolekcie a horúce módne novinky svetových módnych značiek pre dospelých, deti a mládež. Najnovšie kolekcie odevov, obuvi, spodnej bielizne, módnych doplnkov, šperkov i bižutérie nájdete v takých renomovaných obchodoch ako sú Bershka, H&M, New Yorker, Intersport, Promod, Lindex, Guess, Gant a mnohé iné.

V OC Mlyny nájdete pre našich najmenších nielen najkvalitnejšiu detskú módu, ale i najlepší priestor pre ich zábavu a to v najväčšom detskom kútiku v Nitre pod dozorom kvalifikovaného personálu s príjemnou kaviarňou pre mamičky. Na 2. poschodí OC Mlyny nájdete bezplatný interiérový zábavný park s množstvom skvelých atrakcií pre vaše deti. 

Najširšiu ponuku jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne nájdete nielen v reštaurácii, ale i v pestrom food courte. Po kvalitnom obede si môžete vybrať z množstva kaviarní so širokým sortimentom dezertov. Reštauračné i kaviarenské zariadenia disponujú i vonkajšími terasami s výhľadom na srdce Nitry. 

Len v OC Mlyny Nitra môžete svoj voľný čas venovať športu, kráse i zábave. Ponúkame vám  najväčšie a najmodernejšie fitness centrum v Nitre a 8-dráhový bowling vybavený technológiou Brunswick. Využite svoj voľný čas na skrášlenie sa v salóne krásy a najväčšom nitrianskom day-spa Dermacenter. Využite služby salónu Schwarzkopf Proffesional,  v ktorom sa vám postarajú nielen o vaše vlasy, ale aj o vašu pleť a nechty.

K príjemným a pohodlným nákupom patria i kvalitné služby. Len v OC Mlyny nájdete pod jednou strechou banky, cestovné kancelárie, poštu, potraviny, optiku, autoumyváreň a.i. 

Aupark

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny OC Mlyny
  • Po-Ne: 09.00 - 21.00

Vlastník

Spoločnosť NEPI je kótovaná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa nehnuteľnosťami, ktorá bola založená v roku 2007.

Vlastník

Spoločnosť NEPI ROCKCASTLE vznikla fúziou spoločností New Europe Property Investments Plc (NEPI) a spoločnosti Rockcastle Global Estate Company Limited (Rockcastle). Novovzniknutý holding NEPI Rockcastle Plc (NEPI Rockcastle) prevzal obchody oboch spoločností, čím sa stal najvýznamnejším subjektom v oblasti maloobchodných nehnuteľností v strednej a východnej Európe, a podľa hodnotenia trhovej kapitalizácie patrí medzi top 10 realitných spoločností v kontinentálnej Európe.


Spoločnosť NEPI Rockcastle sa zameriava na dominantné maloobchodné nehnuteľnosti na vysoko rastúcich trhoch strednej a východnej Európy, zatiaľ čo najvýznamnejšie postavenie má v Rumunsku (najväčší vlastník maloobchodných nehnuteľností), Poľsku (štvrtý najväčší), Slovensku (druhý najväčší), no zásadné postavenie má aj na trhoch v Chorvátsku, Českej republike a v Srbsku. 

Viac informácií na www.nepirockcastle.com

Kontakty

OC Mlyny Nitra
Štefánikova trieda 61
949 01 Nitra
INFORMÁCIE
+421 37 322 1111
info@mlyny-nitra.sk

OC Mlyny Nitra manažment

Sekretariát Petra Vrábelová
+421 37 32 21 100
Petra.Vrabelova@nepirockcastle.com
Fakturantka Lucia Kišucká
+421 37 32 21 104
Lucia.Kisucka@nepirockcastle.com
Riaditeľ Petra Pupák Waldnerová
Petra.Waldnerova@nepirockcastle.com
Zástupca riaditeľa/Krátkodobé prenájmy Denisa Hunková
+421 37 32 21 101
Denisa.Hunkova@nepirockcastle.com
Marketingový manažér | Kontakt pre médiá Beáta Horváthová
+421 37 32 21 102
Beata.Horvathova@nepirockcastle.com
Technická správa Branislav Szécsényi
+421 37 322 1110
Branislav.Szecsenyi@nepirockcastle.com
Peter Martiška
+421 37 32 21 103
Peter.Martiska@nepirockcastle.com