Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
Novinky v OC Mlyny
SPÄŤ NA NOVINKY, ZĽAVY A PODUJATIA

Novinky v OC Mlyny


Veľmi sa tešíme, že sme už pre vás naplno otvorení a vy si tak môžete opäť vychutnať nákupy vo vašich obľúbených obchodoch.

Počas neľahkého obdobia, kedy bola väčšina našich prevádzok zatvorená, sme nezaháľali a snažili sme sa ho využiť na to, aby sme pripravili hneď niekoľko zaujímavých noviniek. Novootvorená predajňa Matyšák Shop, na prízemí pri hlavnom vstupe, ponúka široký výber kvalitných oceňovaných vín a prémiových destilátov z celého sveta. 

Rovnako sa môžete tešiť aj na väčšiu predajňu šperkov Sofia Jewelry na 1.poschodí, ktorá sa rozširuje, aby vám mohla ponúknuť ešte väčší výber svojich krásnych šperkov. Slovenská pošta pripravuje novú prevádzku v blízkosti bánk rovnako na 1.poschodí. Na rovnakom poschodí nájdete v tesnej blízkosti aj cestovné kancelárie Koala Tours - TIP travel - Hechter  a Kartago Tours, obe v novom šate. Výber letnej dovolenky tak bude jednoduchší.

Koh-i-noor, český výrobca písacích a výtvarných potrieb, prichádza do OC Mlyny s novým konceptom predajne, ktorú budete najnovšie môcť nájsť na 2.poschodí. Relokácie prebehli i v prípade predajne Max Leather, ktorá sa nachádza  na 1.poschodí. Na rovnakom poschodí už čoskoro nájdete aj predajňu Ecco. Prevádzku s originálnymi značkami Hilfiger Denim - G-Star RAW -Diesel nájdete v nových priestoroch na prízemí.

Všetky zmeny sú vyznačené v priloženej mapke. Pripravujeme pre vás aj ďalšie nové prevádzky, o všetkých novinkách vás budeme čoskoro informovať.

Zobraziť PDF TU