Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
Obchodné centrum Mlyny pomáha so zamedzením šírenia koronavírusu
SPÄŤ NA NOVINKY, ZĽAVY A PODUJATIA

Obchodné centrum Mlyny pomáha so zamedzením šírenia koronavírusu


Obchodné centrum Mlyny pomáha so zamedzením šírenia koronavírusu. V meste dezinfikujú autobusové zastávky.


OC Mlyny zareagovalo na nedostatok dezinfekčných prostriedkov a pomáha v boji proti šíreniu nového koronavírusu. Obchodné centrum sa rozhodlo, že zabezpečí hĺbkovú dezinfekciu všetkých autobusových zastávok v Nitre.

Zdravie a bezpečnosť všetkých obyvateľov sú najvyššou prioritou, a preto sa OC Mlyny snaží pomôcť, kde treba. Uvedomujúc si fakt, že spolupatričnosť a vzájomná spolupráca sú veľmi dôležité, dohodli sa na pomoci mestu Nitra. Autobusové zastávky sú miesta, kde sa  v súčasnosti zhromažďuje najviac ľudí. Ich dôkladná dezinfekcia je preto nevyhnutná.

,,Uvedomujeme si závažnosť situácie a sme zástancom názoru, že v ťažkých časoch si treba pomáhať. Samotné zastávky sú majetkom mesta, a tak sme sa dohodli, že ich vyčistenie zabezpečíme my. Celkovo prejde reziduálnou polymérovou dezinfekciou až 184 autobusových zastávok v Nitre,“ povedala Petra Pupák Waldnerová, riaditeľka OC Mlyny.

S dezinfekciou priestorov autobusových zastávok vrátane odpadkových košov a mobiliára sa začína už dnes a práce budú prebiehať do konca týždňa. 

Táto iniciatíva je len jednou z ďalších, ktoré už skupina NEPI Rockcastle, pod ktorú OC Mlyny patria, vynaložila, keď ešte koncom marca tohto roka, venovala Medzinárodnému hnutiu Červeného kríža 150 000 €. Tieto finančné prostriedky budú použité v boji s ochorením  COVID-19 v strednej a východnej Európe.