Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
Obchodné centrum Mlyny pomáha so zamedzením šírenia koronavírusu
SPÄŤ NA ZOZNAM NOVINIEK

Obchodné centrum Mlyny pomáha so zamedzením šírenia koronavírusu


Obchodné centrum Mlyny pomáha so zamedzením šírenia koronavírusu. V meste dezinfikujú autobusové zastávky.


OC Mlyny zareagovalo na nedostatok dezinfekčných prostriedkov a pomáha v boji proti šíreniu nového koronavírusu. Obchodné centrum sa rozhodlo, že zabezpečí hĺbkovú dezinfekciu všetkých autobusových zastávok v Nitre.

Zdravie a bezpečnosť všetkých obyvateľov sú najvyššou prioritou, a preto sa OC Mlyny snaží pomôcť, kde treba. Uvedomujúc si fakt, že spolupatričnosť a vzájomná spolupráca sú veľmi dôležité, dohodli sa na pomoci mestu Nitra. Autobusové zastávky sú miesta, kde sa  v súčasnosti zhromažďuje najviac ľudí. Ich dôkladná dezinfekcia je preto nevyhnutná.

,,Uvedomujeme si závažnosť situácie a sme zástancom názoru, že v ťažkých časoch si treba pomáhať. Samotné zastávky sú majetkom mesta, a tak sme sa dohodli, že ich vyčistenie zabezpečíme my. Celkovo prejde reziduálnou polymérovou dezinfekciou až 184 autobusových zastávok v Nitre,“ povedala Petra Pupák Waldnerová, riaditeľka OC Mlyny.

S dezinfekciou priestorov autobusových zastávok vrátane odpadkových košov a mobiliára sa začína už dnes a práce budú prebiehať do konca týždňa. 

Táto iniciatíva je len jednou z ďalších, ktoré už skupina NEPI Rockcastle, pod ktorú OC Mlyny patria, vynaložila, keď ešte koncom marca tohto roka, venovala Medzinárodnému hnutiu Červeného kríža 150 000 €. Tieto finančné prostriedky budú použité v boji s ochorením  COVID-19 v strednej a východnej Európe.