VNÍMAVÉ HRAČKY


Kategória:
DETI

Poschodie:
2. poschodie

Otváracie hodiny:
Pondelok - Nedeľa:
od 9.00 do 21.00 h

Web:
www.vnimavehracky.sk

Facebook:
www.facebook.com/vnimavehracky.sk

E-mail: mlyny@vnimavehracky.sk
Tel. č.: 0948 656 942


ukáž na mape >>

<< späť na filter

VNÍMAVÉ HRAČKY je koncept predajní prinášajúci kvalitné a zmysluplné hračky na slovenský trh. Už od samotného vzniku sa snažíme prinášať Vám to najlepšie, čo možno vo svete hračiek nájsť. Na Slovensko sme priniesli množstvo kvalitných značiek a noviniek, ktoré sa stali vyhľadávanými a obľúbenými, a už teraz sa tešíme na ďalšie.
Výberové hračky, ktoré bavia Vaše deti, vnímajú ich potreby, pocity a emócie, svojim zameraním prispievajú k správnemu vývinu dieťaťa a rozvoju jeho všestranných schopností. V ponuke vždy nájdete hračky pre bábätká a najmenších, hudobné hračky, hračky zamerané na prírodu a jej pozorovanie, edukačné, vedecké, podnecujúce fantáziu, kreativitu, estetické cítenie, rozvoj sociálnych zručností, pozornosti, ale i mnoho hračiek a doplnkov pre potešenie, zábavu, i pre dospelých. Ponúkame certifikované hračky konzultované s odborníkmi. Vysoký dôraz kladieme na kvalitu, trvácnosť a nezávadnosť materiálov, z ktorých sú hračky vyrobené.
Keďže vieme, že Váš čas je vzácny, pri výbere vhodnej hračky Vám radi pomôžeme a individuálne poradíme.
Súčasťou filozofie obchodu Vnímavé hračky je chápanie nášho životného prostredia ako celku, a preto sa snažíme pracovať tak, aby sme ho zaťažovali čo najmenej.

kalendár podujatí

Mám záujem dostávať informácie o akciách a podujatiach v Galérii MLYNY Nitra