Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
discount
SPÄŤ NA ZOZNAM ZĽIAV

Kolekcia Timeout jeseň/zima 2019/2020


Kolekcia voľnočasovej značky Timeout sa v sezóne jeseň/zima 2019/2020 obracia k tradícii klasických strihov a materiálov s dôrazom na eleganciu, originalitu a praktickosť.

Inšpiráciu čerpá zo zlatých čias kinematografie a voľnočasového štýlu nestarnúcich hviezd.

Nadčasové strihy dámskych bundičiek a kabátov dopĺňajú decentné vzory a detaily kožušín. Mladistvý vzhľad dodávajú outfitom originálne tričká so sloganmi a dobre padnúce denim.

Ak sa muži chcú cítiť ako James Dean alebo Marlon Brando, rozhodne si nemôžu nechať ujsť svoj ležérny, ale štýlový outfit. Nehrozí, že by sa ho museli budúcu sezónu vzdať.

V kolekcii značky Timout je stále cítiť uvoľnený a originálny štýl Kalifornia a jej športovo-ležérne "preppy" inšpirácie.

Ľahko vyberiete outfit ako do mesta, tak na víkend do prírody. Môžete vyberať  zo širokej škály originálnych potlačí tričiek, tradičných Timeout mikín a rôznych strihov jeans pre každý typ postavy. Výber pletáže zahŕňa ako jednoduché modely pre doplnenie každého šatníka, tak i originálne kúsky, ktoré Vám v jesenných dňoch zlepšia náladu.

Značka Timeout dbá na to, aby ste sa cítili vždy dobre a pohodlne. Tričká, mikiny, svetre aj nohavice sú prevažne z prírodných materiálov. Ľahko kombinovateľné s bundičkami a kabátmi. Na jeseň nájdete v kolekcii ako praktické nepremokavé parky, tak i "chic" modely doplnené umelou kožušinou. V zimných modeloch búnd sa objavujú krátke vypasované strihy aj trendové "oversize" zateplené bundy v rôznych dĺžkach.

Vo farbách Timeout na sezónu jeseň/zima predstavuje tradičnú klasiku v čiernej, tmavo-modrej alebo tmavo-červenej, ale aj trendové sezónne farby v odtieňoch zelenej alebo oranžovej.

Kolekcia sa inšpiruje životným štýlom tých, ktorí od svojho šatníka očakávajú pohodlie, kvalitu a originalitu. Dáva dôraz na jednoduchú údržbu a kombinovateľnosť.