Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
discount
SPÄŤ NA ZOZNAM ZĽIAV

MESIAC PRE NAŠU PLANÉTU - BENU EKO tašky


V rámci celosvetového dňa životného prostredia, ktorý je každoročne 5. júna, si pripomíname potrebu ochrany životného prostredia a šíreniu dôležitosti enviromentálnych myšlienok medzi ľuďmi.

Celosvetová spotreba plastových tašiek vedie k vážnym enviromentálnym problémom pre oceány, klímu a ľudské bytosti. Mnohé medzinárodné spoločnosti sa preto zaviazali k spoločenskej zodpovednosti ochrane životného prostredia a hľadaniu akýchkoľvek zlepšení. Skupina PHOENIX, samozrejme nie je výnimkou, a zaviazala sa k zodpovednosti, ochrane a zlepšenia života na našej planéte, preto prichádza s darčekom v podobe nákupnej BENU EKO tašky, ktorá je ľahká, skladná a šetrná k životnému prostrediu.

Počas trvania ekokampane, každý zákazník, ktorý urobí nákup nad 25€ v kamennej predajni dostane darček v podobe BENU EKO tašky, ktorá je vyrobená z recyklovaných PET fliaš.

Cieľ kampane: Cieľom tejto kampane je povzbudiť našich zákazníkov, aby častejšie používali našu EKO tašku a tým šetrili, chránili životné prostredie.

Kampaň trvá od 1.6.2019- 30.6.2019