Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
discount
SPÄŤ NA ZOZNAM ZLIAV

Nová voňavá predajňa Manufaktura!


Predajňu Manufaktura nájdete od 22.11.2019  v obchodnom centre Mlyny Nitra! Po vkročení do príjemného, svetlého a vzdušného priestoru zahalí všetkých prichádzajúcich príjemná vôňa a atmosféra evokujúca pocit pohody a relaxácie. Autorom architektonických riešení predajní je sám majiteľ Ing. Arch. Karel Němeček, ktorý od samého vzniku spoločnosti v roku 1991 navrhuje každý obchod a osobne sa tvorby nových predajných priestorov aktívne zúčastňuje. Predajňu zdobí mnoho historizujúcich dekorácií, ktoré vďaka Manufakture nekončia v prepadlisku dejín. Naopak,  ešte výborne poslúžia ako výnimočné prvky interiéru, ktoré mu dodajú originalitu, útulnosť a dokážu privolať kúzlo starých čias.

 Manufaktura dôsledne recykluje aj v iných oblastiach svojich aktivít. Kladný vzťah a rešpekt k prírode sa prelína celou spoločnosťou. Fľaštičky s kozmetikou sú vyrobené z kvalitného PETU, ktorý možno až 50x recyklovať. 80% z nich je navyše vyrobených s 25% prímesou recyklovaného plastu. Kúpeľové soli, ktoré tvoria značnú časť sortimentu si možno nechať navážiť do vlastných nádob, a tým ušetriť zbytočný obal. Nákup si zákazníci odnášajú výhradne v papierových taškách z recyklovaného papiera.

V novej predajni, ktorá sa nachádza na prízemí, je dostupný kompletný kozmetický sortiment značky Manufaktura vrátane aktuálnej novej limitovanej edície Brusnica.

Pre našich zákazníkov máme pripravený darček k nákupu v dňoch od 22.11. - 29.11. 2019.